נגישות בדן דיל

רשת דן דיל פועלת רבות ליישום הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אנו מבצעים התאמות נגישות לאתרי החברה, ההתאמות הינם גם בערוצים דיגיטליים ובניהם אתר אינטרנט וגם בחנויות הרשת. ההתאמות אלו מבוצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשנ"ח -1998) ותקנותיו.

הסדרי נגישות בסניפי החברה

רשת דן דיל מנגישה את חנויותיה, על מנת לשרת את כלל לקוחותיה באופן שוויוני ומכובד. אנו פועלים רבות בתחום נגישות השירות והתאמות הנגישות.

סניףכתובתגישה "לולאת השראה"חניית נכים
נס ציונההפטיש 6 נס ציונהנגיש נגישנגיש
רמת גןברואה 123 רמת גןנגיש נגישלא קיים
פתח תקווהגליס 34 סגולה פתח תקווהנגיש נגישנגיש
פרדס חנההדקלים 99 / 101 פרדס חנהנגיש נגישנגיש
קרית חייםהאיצטדיון 3 קרית חייםנגיש נגישנגיש

אנו מדריכים ומכשירים את עובדי החברה בהתאם לתקנות השירות (2013), מטרת ההדרכות ליצור מודעות בקרב עובדי החברה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

רמת הנגישות באתר

  • האתר נבדק ונמצא מתאים לצפייה בדפדפנים Chrome, Firefox וInternet Explorer-. יש לשים לב כי ישנה אי תאימות בגרסאות Internet Explorer 8 ומטה.
  • האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.
  • בראש הדף מצוי כפתור לשינוי ניגודיות הצבעים באתר לשיפור הנראות של הטקסט עפ"י העדפת המשתמש.

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים או אזורים מסויימים בחנויות שטרם הונגשו במלואם.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והחנויות, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר ובחנויות לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.
יצירת קשר עם רכז הנגישות של החברה
שם : קובי אדרי
טלפון: 0543090260
פקס: 025713230
דוא"ל: webdandeal@gmail.com